Firma budowlana Kluczbork - P.U.H. "KOZDRA"

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe ”KOZDRA”, powstało z inicjatywy i pomysłu założyciela Jana Kozdry, jest firmą budowlaną rodzinną, którą tworzy grupa wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujących się w budowie obiektów budowlanych oraz w realizowaniu kompleksowych robót wykończeniowych i remontowych.

Podstawowym rodzajem działalności firmy od momentu jej założenia jest kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Realizujemy inwestycje budowlane od drobnych remontów poprzez budowę domków jednorodzinnych do dużych inwestycji publicznych. Głównym terenem działalności jest powiat  Kluczbork, firma budowlana realizuje również projekty na terenie całej Polski.

Działalność naszej firmy w głównej mierze to prace murarskie, prace wykończeniowe, konstrukcje żelbetowe, remonty obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych.

Swoim Klientom gwarantujemy najwyższą jakość, profesjonalizm i terminowość wykonania usług oraz konkurencyjność cen. Firma prowadzi swoją działalność od 2004 roku, wieloletnia obecności na rynku zaowocowała doświadczeniem, które pozwala naszej firmie realizować coraz to większe i poważniejsze zlecenia.

Podstawowym zadaniem firmy jest realizowanie zadań inwestycyjnych w zakresie budownictwa ogólnego oraz spełnienie wymagań i oczekiwań naszych Klientów w zakresie budowy, montażu, remontów i modernizacji obiektów budowlanych realizowanych na terenie całego kraju.